آموزش اتصال کیبورد به اپل تی وی

آموزش اتصال کیبورد به اپل تی وی

وارد کردن متن در اپل تی وی های جدید خیلی راحت تر از مدل های قبلی است و کاربران حتی می توانند با صدای خود نام کاربری و پسورد را گفته و وارد شوند . علاوه بر آن در نسل چهارم اپل جفت شدن کیبورد با بلوتوث نیز اضافه شده است . کاربران این امکان را دارند متن را وارد کرده و تلویزیون را با دستورالعمل هایی که وارد می کنند هدایت کنند . در این بخش چگونگی اتصال یک کیبورد به اپل تی وی را با بلوتوث به شما آموزش می دهیم . با آموزش اتصال کیبورد به اپل تی وی همرا باشید.

ابتدا کیبورد را بر روی مد pairing قرار دهید . این کار در برندهای مختلف ، متفاوت می باشد ، اما عموما شامل یک دکمه جفت شدن می باشند که با چند ثانیه نگه داشتن این کار انجام می شود . در قدم بعدی تنظیمات اپل تی وی را باز کرده و بخش Remotes and Devices را انتخاب نمایید . و در بخش  Other Devices بلوتوث را انتخاب کنید .

 

آموزش اتصال کیبورد به اپل تی وی

در این جا اپل تی وی شروع به جستجو می کند و نزدیک ترین دستگاه ها را پیدا کرده و نمایش می دهد . از لیست بازشده کیبورد مورد نظر را انتخاب کرده و کد خواسته شده را وارد نمایید . اگر کد را نمی دانستید ۰۰۰۰ یا ۱۲۳۴ را امتحان کنید . اگر کار نکرد ، به راهنمای کیبورد مراجعه نمایید . اکنون اتصال انجام شده و شما می توانید با وارد کردن متن اپل تی خود را کنترل کنید . استفاده از کلید های جهت برای انتخاب آیتم ها و … 

 

آموزش اتصال کیبورد به اپل تی وی

 

به این پست رای بدین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.