۷ برند ساعت مچی معروف که باید در مورد آنها بدانید

بهترین برند های ساعت مچی دنیا

ساعت مچی، بازتابی از سبک شخصی و سلیقه افراد است.به همین دلیل افراد در صدد پیدا کردن بهترین برند های ساعت مچی برای خود می باشند.

در اینجا به ۷ برند ساعت مچی معروف اشاره می کنیم که همگی عملکرد و ظاهر مورد پسندی دارند.

 • Patek Philippe

  شرکت سوییسی پاتک فیلیپ، در سال ۱۸۵۱ تاسیس شد. ساعتهای این شرکت، عملکرد پیچیده و ظاهر سنتی را به رخ همگان می کشند و در طول تاریخ توسط خانواده سلطنتی  پوشیده شده است.

PATEK

 • Audemars Piguet

  این ساعت فوق العاده لوکس سوییسی، یکی از معتبرترین مدل ها در بازار می باشد. تولید این شرکت به میزان ۳۶,۰۰۰ در سال است. 

AUDEMARS

 • Chopard

  به جز ساختن ساعت های مدل بالا ، شهرت این شرکت به واسطه ی ساخت جواهرات است. این شرکت در سال ۱۸۶۰ توسط لوویس چوپارد ، ساعت ساز سوییسی ، بنیان نهاده شد. مشخصه ی ساعت های این شرکت، جزئیات زیاد و ظاهر کلاسیک آن ها می باشد.

CHOPARD

 

 • Vacheron Constantin

  یکی از قدیمیترین شرکت های سازنده ساعت مچی لوکس در دنیا، شرکت واچرون کنستانتین است که در سال ۱۷۵۵ و در شهر ژنو تاسیس شد. محصولات این شرکت با ظاهر سنتی و جزئیات بالا در واقع به عنوان “میراث” آن محسوب می شوند. 

VACHERON

 

 • Louis Moinet

  بنیانگذار این شرکت لوییس مونت ،مخترع کرونوگراف (گاه سنج)، نقاش و مجسمه ساز است. ساعت های ای شرکت به نوآوری های ابتکاری شهره هستند.

LOUIS

 

 • Blancpain

  ساخت ساعت مچی بلنکپین از سال ۱۷۳۵ شروع شده و رشد و شکوفایی آن در قرن ۱۹ اتفاق افتاده است. ساعتهای این شرکت با طراحی های مینیمالیستی و استادانه، در طبقه بندی های گوناگونی عرضه می شوند.

Blancpain

 

 • IWC Schaffhausen

  تاسیس این شرکت به سال ۱۸۶۸ باز می گردد. این شرکت در ساخت محصولاتش از مهندسی با دقت همراه با طراحی منحصر به فرد و همچنین استفاده از مواد با کیفیت و شکل کلاسیک ، استفاده کرده است.

۱۵-Best-Pilot-Watches-to-Buy-in-2016

۷ برند ساعت مچی معروف که باید در مورد آنها بدانید
5 (100%) 2 votes
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.