بهترین رستوران های کویت

رستوران های کویت

بهترین رستوران های کویت

فرهنگ رستوران و استفاده از رستوران بسیار پر رونق است به دلیل اینکه این شهر از شهرهای شب بیدار است و رستوران های این شهر در ۲۴ ساعت شبانه روز به ارایه خدمت به مشتریان خود می پردازند ، بیرون رفتن برای صرف غذا در کشور کویت بسیار رایج است و این کار جزو عادات مردم کویت شده است .
اغلب رستوران های کویت در انتهای یک جاده ساحلی در غرب کویت متمرکز شده اند که این کار را برای استفاده توریست ها بسیار ساده میکندغذاهای کویتی تلفیقی از غذاهای کشورهای خاورمیانه و هند است و همچنین میزان زیادی تاثیر از غذاهای مدیترانه ای گرفته است . یکی از غذاهای رایج این کشور machboos است که یک ظرف برنج و گوشت گوسفند است و در این کشور بسیار پر طرفدار است اما ماهی و غذاهای دریایی نیز در این کشور کم طرفدار ندارد و در اغلب رستوران های این کشور کوچک ماهی و غذاهای دریایی سرو می شود.

 

رستوران Mais Alghanim

رستوران Mais Alghanim

این رستوران که به عنوان برترین رستوران کویت انتخاب شده است و به طور مداوم از مشتریان خود نظرات بسیار مثبتی را دریافت می کند ، این رستوران ۲۴ ساعته انواع و اقسام غذا را سرو میکند ، در این رستوران از صبحانه تا شام همیشه آماده است و شما محدودتی در رفتن به این رستوران ندارید ، این رستوران لوکس که همه چیز آن با کیفیت است ، در این رستوران غذاهای دریایی ،و بومی کویت سرو می شود.

 

رستوراند Freij Sweileh

رستوران freej swaileh

این رستوران در بین مردم محلی بسیار محبوب است ، مردم این کشور این رستوران را به دلیل سرو سوپ ، machboos و کوشت کبابی های آن دوست دارند ، این رستوران در ارایه غذا بسیار سخاوت مند است و با اینکه قیمت غذاهای آن بالا نیست ولی میزان غذایی که در ازای آن به مشتری خود میدهد زیاد و با کیفیت است که این باعث شده که مردم محلی به میزان زیادی از این رستوران استفبال کنند و آن را دوست بدارند.

 

رستوران چینی P.F. Chang’s

رستوران pf chang

این رستوران چینی که به سرو غذاهای چینی و مغولی میپردازد طعم غذاهای چینی را برای مردم کویت قابل لمس کرده است ، این رستوران دارای غذایی به نام میگو دینامییت است که طرفداران بسیاری دارد و میگوی تند و فلفلی است ، این رستوران جزو شلوغ ترین و با کیفیت ترین رستوران های شهر کویت است که علاوه برمردم بومی و توریست ها چینی ها و شرق آسیایی هایی که در این کشور هستند نیز زیاد به این رستوران می آیند.

 

رستوان Slider Station

رستوران slider station

این رستوران که به نام رستوران لغزان است در مکان یک ایستگاه گاز قدیمی است که آمریکاییها در دهه ۴۰ میلادی آن را پایه گذاری کرده اند ، اما این رستوران رونق بسیار زیادی دارد ، این رستوران دارای ساندویچ های خوشمزه ، نان های سنتی بسیار خوشمزه ، تاپاس و انواع دسر است که قطعا هر مشتری را راضی خواهد کرد.

 

رستوران استیک و غذاهای دریایی Al Boom

رستوران al boom

این رستوران بی نظیر که درون یک کشتی قدیمی جای گرفته است منویی پر از غذاهای دریایی وهمچنین استیک دارد ، این رستوران به قدری شهرت دارد که مردم از کشورهای اطراف کویت خبر از وجود این رستوران دارند ، کیفیت غذاهای این رستوران بینظیر و بسیار بالاست ، همچنین این رستوران منوی خود را با قیمتی متعادل قرار داده است که همه بتوانند از آن استفاده کنند ، این رستوران بیش از ۳۵ سال است که جزو مشهور ترین رستوران های کویت است

بهترین رستوران های کویت
4.5 (90%) 2 votes
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.