تغییر دکوراسیون منزل با هزینه کم

کاغذدیواری به صورت یک قاب

تغییر دکوراسیون منزل با هزینه کم   

اگر خانه شما خیلی ساده و بی روح است و تصمیم دارید تا با ایجاد تغییراتی دکوراسیون منزلتان را متفادت کنید با ما در این مقاله همراه باشید . در این جا راهکارهایی را به شما پیشنهاد می کنیم که با هزینه کم بتوانید تغییراتی را در دکوراسیون خانه خود به وجود آورید .

یکی از بهترین و ساده ترین راه ها برای تغییر و ایجاد تنوع در دکوراسیون منزل تغییر رنگ و اضافه کردن رنگ های جدید به آن می باشد . می توانید رنگ سقف ، درب ها و دیوارها را تغییر دهید و یا رنگ های دیگری  را  یه دکوراسیون خود اضافه کنید . همچنین می توانید با اضافه کردن وسایل ساده و کوچک در منزل خود تنوع ایجاد کنید  .

استفاده از روشنایی در آشپزخانه

استفاده از وسایل روشنایی در منزل و در هر اتاق بسیار مهم است . در آشپزخانه استفاده از لوستر خیلی مناسب نمی باشد . اما می توان به صورت خلاقانه از لامپ های آویزان در قسمت هایی خاص استفاده کرد . مثلا در بخش بالایی کانتر آشپزخانه استفاده از چراغ های آویزان می تواند یک فضای چشم نوازی را به وجود آورد و نور همچنین نور کافی را در آن بخش خواهید داشت .

 

استفاده از روشنایی در آشپزخانه

تغییر رنگ سقف

زمانی که بحث تغییر دکوراسیون مطرح می گردد ، تمایل بیشتری برای تغییر رنگ در دیوارها وجود دارد . اما سقف نیز یکی از مناطقی است که می توان تغییرات جالبی را در آن ایجاد کرد . برای مثال مانند تصویر زیر می توان از طراحی سیاه و سفید در رنگ  آمیزی سقف استفاده کنید که یک طراحی خاص می باشد . این ترکیب در کنار رنگ زرد دیوار ها محیط چشم نواز و جذابی را ایجاد می کند .

 

تغییر رنگ سقف

کاغذدیواری به صورت یک قاب

شاید تا به امروز استفاده از کاغذ دیورای را فقط به صورت یکنواخت روی دیوار دیده باشید ، اما یک طراحی خلاقانه ای که می توانید در اتاق استفاده کنید کاغذدیورای به صورت یک قاب است . می توانید بخشی از اتاق خود را به صورت یک قاب در نظر گفته و کاغذی مطابق با رنگ دیوارها  و مبلمان انتخاب و از آن به عنوان یک اثر هنری استفاده کنید . این ترکیب رنگی زیبا جذابیت خاصی به اتاق شما می بخشد .

 

کاغذدیواری به صورت یک قاب

طراحی رنگارنگ در قفسه کتاب

جزییات کوچک می توانند تغیییرات بزرگی را ایجاد کنند . به عنان مثال فکر کنید چگونه می توانید از قفسه کتاب برای قرار دادن وسایل تزیینی و ایجاد یک دکوراسیون رنگارنگ استفاده نمایید . با قرار دادن وسایل زیبا و رنگارنگ مانند گلدان های کوچک ، مجسمه ها در کنار هم در بخشی از اتاق خود می توانید طراحی جذاب تری داشته باشید .

 

طراحی رنگارنگ در قفسه کتاب

درب های رنگارنگ

می توانید از رنگ های زیبا  و متنوع برای درب ورودی منزل خود استفاده نمایید . استفاده از رنگ های زیبا و متفاوت می تواند نمای زیبایی را برای خانه شما ایجاد کند . استفاده از رنگ های متضاد در کنار هم باعث جلوه بیشتر می گردد .

 

درب های رنگارنگ

کف پوش رنگارنگ

می توانید از رنگ های متنوع و زیبا برای کف پوش اتاق استفاده کنید .  باید دقت کنید بین رنگ های دیگر و کف پوش هماهنگی وجود داشته باشد . می توانید از رنگ های مشابه یا متضاد برای رنگ آمیزی استفاده نمایید .

 

کف پوش رنگارنگ

 

به این پست رای بدین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.