رقیب خودروهای خودران شرکت تسلا مجوز گرفت

خودروهای خودران

رقیب خودروهای خودران شرکت تسلا مجوز گرفت

باتوجه به مقررات حمل و نقل کالیفرنیا ، دپارتمان حمل و نقل این ایالت مجوز شرکت Faraday جهت تست خودروهای خودران را صادر کرد و از این پس این شرکت میتواند در جاده های عمومی به تست ماشین بدون راننده خود بپردازد و نیاز به هیچگونه مجوز دیگری برای این کار ندارد. این شرکت میتواند خودروهای بدون راننده خود را در بزرگراه های این ایالت بدون محدودیت سرعت ( با رعایت حداکثر سرعت مجاز در بزرگراه ها) تست کند Faraday امیدوار است که در طول سال آینده بتواند خودروهای خود را برای فروش آماده کند ، این شرکت اعلام کرد در حال آماده سازی ساز و کار فروش این خودرو ها به عموم در سال آینده میلادی است. او اعلام کرد که در طول این یک سال میخواهد برروی ارتقاع هوش مصنوعی خودروهای بدون راننده این شرکت کار کنند و آنها را ارتقاع دهد.

این شرکت اعلام کرد که از تاریخ ۱۷ ژوئن ۲۰۱۶ شروع به تست خودروهای خود در جاده های عمومی و بزرگ راه ها خواهد کرد

شرکت Faraday اعلام کرده است که سرمایه خود را توسط سرمایه داران چینی به دست آورده است و امیدوار است که بتواند در طی سالهای آینده با خودرو های الکتریکی شرکت تسلا رقابت کند ، این شرکت درباره زمان عرضه مدلهای جدید این شرکت چیزی نگفت و تاریخ آن را نا مشخص دانست

زمان تولید خودرو های بدون راننده

این شرکت اعلام کرد که انتظار نداریم به این زودی ها تولید انبوه خودروهای این شرکت آغاز شود و گفت که فقط چند خودروی تستی این شرکت ساخته خواهند شد و تولید انبوه را به سال آینده میلادی موکول کرده است.

دپارتمان رانندگی و وسایل نقلیه کالیفرنیا تا الان برای سیزده شرکت اجازه تست خودروهای خودران را در این ایالت صادر کرده است ، شرکتهای نظیر Apple, Tesla, Volkswagen, Nissan, BMW, Mercedes-Benz, Honda, Ford و bosch آلمان

شرکت اعلام کرد که در نمایشگاه ces امسال یک اسپانسر جدید از این شرکت حمایت کرده است و مبالغی که نیاز داشته است را این اسپانسر تامین کرده است و فعلا هیچ مشکلی در تامین نیاز های خود برای تست و تولید این خودرو ها نخواهد داشت.

در پایین سایت پیشنهاد تصاویر این خودروی مرموز را برای شما آماده کردیم ، با ما همراه باشید

رقیب خودروهای خودران شرکت تسلا مجوز گرفت
4 (80%) 3 votes
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.