عسل و جوش شیرین درمان شگفت انگیز سرطان

عسل و جوش شیرین

عسل و جوش شیرین درمان شگفت انگیز سرطان 

سرطان به عنوان یکی از کشنده ترین بیماری ها در دنیای امروز شناخته می شود . این بیماری امروزه بسیار رایج شده و زندگی بسیاری از افراد تحت تاثیر آن قرار گرفته است . باید بدانیم که سلول های سرطانی از قند تغذیه می کنند . بنابراین ما در این جا قصد داریم راهکار ساده ای را با عسل آموزش دهیم که در درمان سرطان بسیار موثر می باشد . همان طور که می دانید عسل یکی از بهترین خوراکی هایی است که خواص بسیاری برای بدن دارد . برای خواندن خواص عسل کلیک کنید .

ترکیب عسل و جوش شیرین یکی از بهترین راهکارهای طبیعی برای مقابله با سرطان است . جوش شیرین قند بدن را کاهش می دهد ، در نتیجه از رشد سلول های سرطانی جلوگیری می کند . در هنگام مقابله با سلول های سرطانی ، عسل برای حفظ سلول های سالم به کار می رود . عسل به جوش شیرین کمک می کند تا به سلول های ناسالم وارد شده و آن ها را از بین ببرد .

در این جا یک دستورالعمل خانگی برای درمان این بیماری  آموزش داده می شود .

مواد مورد نیاز :

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین

سه قاشق غذاخوری عسل

طرز تهیه :

جوش شیرین و عسل را در ظرفی ریخته و خوب باهم مخلوط کنید . آن گاه ظرف را به مدت ۱- ۲ دقیقه بر روی حرارت ملایم قرار دهید .

نحوه استفاده

این ترکیب باید به طور منظم به مدت ۳۰ روز مورد استفاده قرار گیرد .  سعی کنید حتی یک روز هم بین آن فاصله نیفتد  . روزانه ۳ قاشق چایخوری در فواصل زمانی متفاوت مصرف نمایید . می توانید بعد از وعده های غذایی خود صبحانه ، ناهار و شام یک قاشق از این ترکیب میل نمایید . در مدت  انجام این درمان خانگی و استفاده از این ترکیب مراقب رژیم غذایی خود نیز باشید و از خوردن گوشت ، شکر و آرد سفید پرهیز نمایید .

این درمان در عین سادگی بسیار موثر می باشد . برای پی بردن به  تاثیر این ترکیب بر روی بیماری ، به صورت منظم چکاب پزشکی را انجام دهید .

 

 

 

عسل و جوش شیرین درمان شگفت انگیز سرطان
4 (80%) 1 vote
1 پاسخ
  1. mehrannajafi2005@yahoo.com
    mehrannajafi2005@yahoo.com says:

    با سلام : در مورد مقدار آب برای حل عسل و جوش شیرین صحبت نشده است و همچنین هدف از گرم کردن این مخلوط (عسل و جوش شیرین) ترکیب شیمیای آن است چطوری ۱ الی ۲ دقیقه با حرارت ملایم این محلول با دقت کافی ترکیب شده است.

    پاسخ دادن

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.