فایر فاکس همزاد کاربران خود می شود !

فایر فاکس همزاد کاربران

تا بحال به این فکر کرده اید که آیا می توان در محل کار سایتها مختص به آن مکان و زمان باز شوند؟ یا وقتی به خانه می آیید فایرفاکس به سایتها در حالت سرگرمی لاگین کرده و اصطلاحا خانگی شود ؟ فایر فاکس همزاد کاربران ! این مشکل را حل کرده است.

فایرفاکس یکی از آزاردهنده ترین مشکلات موجود در فضای اینترنت را حل کرده است. شرکت سازنده ی این مرورگر، در حال تست یک ویژگی می باشد که توسط آن می توان “با زمینه های متفاوت” در اینترنت گشت و گذار کرد. 

بدین معنا که شما می توانید انتخاب کنید ،به تمام سایتهای خود به صورت کاری یا خانگی  وارد شوید. اگر شما بروس وین باشید ، قطعا نمی خواهید که تصادفا به عنوان شخصیت بتمن در توییتر پست گذارید ! 

فایر فاکس ، همزاد کاربران خود می شود !

 

تانوی ویاس، مهندس امنیت شرکت فایرفاکس در وبلاگ این شرکت این چنین می نویسد: ” همه ی ما در موقعیت های گوناگون، شخصیتهای متفاوتی را به تصویر می کشیم”.

این خصوصیت در مرورگر، ممکن است برای بعضی بیش از اندازه و بیجهت سخت و پیچیده به نظر برسد، اما در مواردی هم می تواند مفید باشد. تصور کنید یه تب از مرورگر را برای ایمیل کاری و تب دیگری را برای کارهای مربوط به خانه باز کرده باشید. یا تبهای متفاوتی برای حساب شرکای بانکی و حساب خودتان باز باشد.

ویاس، عنوان کرد که موزیلا به دقت استفاده از این ویژگی توسط کاربران را بررسی می کند.

“ما هنوز پاسخ به تمامی این سئوالات را در اختیار نداریم،اما امیدواریم با بازخوردی که از کاربران می گیریم ، بتوانیم تعدادی از این مشکلات را حل کنیم “.

درباره مقدار مصرف باتری لپ تاپ ، مطلب بررسی و مقایسه مصرف باتری مرورگرهای مختلف را مطالعه کنید ، در این مطلب. مرورگر فایرفاکس به مقدار چشمگیری بهتر عمل می کند

 

فایر فاکس همزاد کاربران خود می شود !
5 (100%) 1 vote
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.