معرفی بهترین روش های گرفتن سلفی

معرفی روش های برای گرفتن سلفی خوب

معرفی بهترین روش های گرفتن سلفی خوب

گرفتن سلفی امروزه طرفداران زیادی پیدا کرده است . افراد تمایل دارن در موقعیت های گوناگون عکس هایی را برای ثبت خاطرات از خود بگیرند . اما در اکثر موارد سلفی ها عکس های خوبی از آب درنمی آیند . در این جا به معرفی ۵ روش می پردازیم برای گرفتن سلفی های بهتر می پردازیم  . با ما همراه باشید تا بهترین روش های گرفتن سلفی را بررسی کنیم.

بهترین روش های گرفتن سلفی

۱ – زاویه مناسب

بهتر است دست خود را بالاتر از صورت خود قرار داده و از بالا عکس بندازید . این گونه عکس های زیباتر و حرفه ای تری خواهید داشت . قرار دادن دوربین روبروی صورت یا پایین تر ازآن معمولا زاویه ی مناسبی نیست و عکس را نازیبا می سازد .

۲ – استفاده از تایمر

برای انداختن عکس سلفی نگه داشتن بازوها به صورت ثابت به اندازه کافی سخت هست و امکان لرزش دست و تار شدن عکس وجود دارد . حال اگر بخواهید همزمان دکمه را هم فشار دهید کار برای شما مشکل تر خواهد شد . در این مواقع بهتر است از تایمر استفاده کتید . در این صورت شما فقط بر روی ثابت نگه داشتن دوربین تمرکز می کنید و نگران چیز دیگری نخواهید بود . آن گاه  به جای خیره شدن به صفحه نمایش برای فشردن دکمه به لنز دوربین نگاه می کنید .

۳ – استفاده از فلش

نور کافی باعث زیباتر شدن عکس ها می شود . اگر دوربینی که دارید نور از جلو ندارد بهتر است از برنامه هایی استفاده کنید که نور صفحه نمایش را بیشتر می کنند . خصوصا هنگامی که می خواهید در شب یا در اتاقی تاریک عکس بندازید .

۴ – استفاده از ابزاری برای راحت تر نگه داشتن دوربین

ابزاری وجود دارند که با استفاده از آن ها می توان دوربین را آسان تر در دست نگه داشت . این ابزار به شکل مجموعه ای از حلقه ها در پشت گوشی است که می توان انگشت ها را در آن قرار داد  . این ابزار کمک می کند تا گوشی یه سادگی در دست قرار گیرد و فشاری به پنجه ها نمی آید . در نتیجه می توانید عکس های بهتری را بدون خسته شدن و لرزش دست ها بگیرید .

 

معرفی روش های برای گرفتن سلفی خوب

۵ – قرار دادن دوربین در جای ثابت

می توانید گوشی را با استفاده از پدهای چسبنده ای که وجود دارد بر روی دیوار یا سطح صاف دیگری قرار دهید و با استفاده از تنظیم تایمر عکس بندازید . به این ترتیب عکس های زیباتری نیز خواهید داشت .

به این پست رای بدین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.