مکانهای دیدنی کویت – معرفی و تصادیر بهترین و زیباترین جاذبه های گرشگری کویت

مکانهای دیدنی کویت

کویت شهری با منابع عظیم نفتی در جنوب جلیج فارس است که در مقابل شهرهای دیگری اطراف خود نظیر دبی از زرق و برق کمتری برخوردار است ولی با این حال کویت مکانهای دیدنی بینظیری دارد که ما میخواهیم به معرفی آنها بپردازیم، ساحلی زیبا ،موزه ها ، پارکهای تفریحی مدرن و … ، با ما همراه باشید تا به معرفی این شهر کوچک بپردازیم، پس با ما همراه باشید تا مکانهای دیدنی کویت را معرفی کنیم

برجهای کویت

 

برجهای کویت

برجهای کویت

 

اولین مورد از لیست مکانهای دیدنی کویت ما دو برج کویت هستند ، دو برج بزرگ در کنار هم که ارتفاع هر کدام از آنها ۱۲۰ متر است ، هرکدام از این برج ها برای خود دارای چندین رستوران ، و کافه و همچنین سینما هست ، این برجها در قلب شهر کویت قرار دارند و هرساله دارای بازدید کنندگان بسیاری از سرتاسر دنیا هستند.

مسجد جامع کویت

مسجد جامع کویت

مسجد جامع کویت

یکی دیگر از مکانهای دیدنی کویت مسجد جامع کویت است. کویت به لطف منابع نفتی خود یک مسجد بسیار بزرگ و زیبا ساخته است ، یک ساختمان بسیار بزرگ و همچنین دارای طراحی بسیار زیبا در داخل مسجد ، این مسجد جزو بزرگترین و زیبا ترین مساجد دنیاست ، بازدید از این مسجد به رایگان است و همچنین دارای تور رایگان از مرکز شهر به مسجد جامع.

 

موزه رجب طارق

موزه طارق

موزه طارق

این مجموعه شگفت انگیز که دارای اشیایی از اسلام قدیم ، نسخ خطی کتابها ، جواهرات ، پارچه ، سرامیک و … است که در طی سالها جمع آوری شده است ، این موزه یکی ازکامل ترین موزه ها درمورد تاریخ اسلام است.

مرکز علمی کویت

مرکز علمی کویت

مرکز علمی کویت

این مرکز علمی که برای اموزش کودکان ساخته شده است میتواند ساعات خوشی ر برای کودکان و خانواده های آنها رقم بزند ، در این مرکز سینما ، یک مرکز بزرگ یاد گیری کودکان ، ویک لنج است که کودکان با آن به سواری میپردازند

 

جزیره Failaka

جزیره Failaka

جزیره Failaka

این جزیره یک مرکز سرگرمی برای ایام تابستان است ، در این جزیره ماهیگیری ، سواحل شنی بسیار زیبا ، انواع ورزش های آبی ، کاخ موزه شیخ عبدالله آل سلیم الصباح هم در این ساحل است ، این ساحل میتواند یک روز خاطره انگیز را برای شما رقم بزند.

پارک تفریحی ال شعب

پارک تفریحی ال شعب

پارک تفریحی ال شعب

این پارک تفریحی خانواده پسند دارای بیش از ۷۰ نوع سرگرمی برای خانواده است ، از جمله سینما ، رستوران ، سوار کاری ، اسکیت بازی و چندین و چند سرگرمی دیگر که میتواند یک خانواده را یک روز کامل سرگرم کند .

خانه Sadu

موزه sadu

موزه sadu

این خانه یک موزه است که در آن میتوانید اطلاعات جامعی از فرهنگ قدیم کویت ، اموزش بافندگی و همچنین در کنار آن یک فروشگاه زیبا و منحصر به بفر برای خرید محصولات بافته شده توسط دست انسان وجود دارد.

مرکز تفریحی کودکان KidZania

KidZania

KidZaniaجایی است که کودکان بزرگ می شوند ، آنها در این مکان به آموزش می پردازند و همچنین کودکان هرکدام در این مجتمع به آموزش شغل مورد علاقه خود می پردازند و پس از آن در همان مجموعه در شغل مورد نظر خود بکار گرفته می شود ، همچنین این مجتمع دارای واحد پولی (غیر واقعی ) است که کودکان در مجموعه میتوانند از دوستان خود خرید کنند و خرید و فروش را در دنیای واقعی یاد بگیرند

شهر سرگرمی

شهر سرگرمی

شهر سرگرمی

این شهر سرگرمی که به عنوان بزرگترین شهر سرگرمی منطقه شناخته می شود و میتوانند از انواع بازی و سرگرمی استفاده کنند ، به این مجموعه دیزنی لند کویت گفته می شود ، این مجتمع برای انواع سن کودک تا بزرگ سال بازی و فعالیت آموزشی دارد.

 

موزه ملی هنر

موزه ملی هنر کویت

موزه ملی هنر کویت

این موزه که یاد آور خاطرات بد جنگ کویت و عراق و حمله عراق به کویت است ، اثاری از آن دوران غم انگیز تا زمان شکست عراق در این مجتمع وجود دارد ، آنها این دوران را دوران سیاه تاریخ این کشور نامگزاری کرده اند.

به این پست رای بدین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.