گیاهانی که انرژی مثبت را جذب می کنند

cuctus

گیاهانی که انرژی مثبت را جذب می کنند

معمولا از گل ها و گیاهان برای تزیین و جلوه بخشیدن به دکوراسیون داخلی منزل ، دفتر کار و … استفاده می شود  . استفاده از گیاهان طبیعی در محیط سبب ایجاد حس تازگی و طراوت می گردد  . اما باید بدانیم برخی از گیاهان هستند که می توانند انرژی های منفی را از محیط  دور و انرژی های مثبت را جذب کنند  . نگهداری این گیاهان باعث ایجاد انرژی مثبت را در اطراف ما شده و احساس خوبی را در طول روز به ما می دهند . در این جا ۱۰ گیاهی که انرژی مثبت را جذب می کنند معرفی می نماییم . با ما همراه باشید .

کاکتوس

کاکتوس ها گیاهان بسیار زیبایی هستند که جلوه خاصی را به خانه یا دفتر کار ما می دهند . این گیاه نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد .  گفته می شود کاکتوس ها توانایی دفع حسادت ، دور کردن مزاحم ها  و افراد ناسالم و جذب انرژی های الکترومغناطیسی بد را از لوازم خانگی دارند .

نعناع فلفلی

نوعی از نعناع است که خواص درمانی بسیاری دارد . این گیاه برای محافظت در برابر سحر و حسادت مورد استفاده قرار می گیرد . برخی بر این باورند که نعناع فلفلی قدرت جذب رفاه اقتصادی را دارد .

بامبو

استفاده از بامبو به عنوان بخشی از دکوراسیون اتاق نشیمن امروزه بسیار باب شده است و محبوبیت زیادی در بین مردم دارد . بامبو توانایی رشد در آب را دارد ، از این رو مظهر پاکی ، شفافیت و زندگی شناخته می شود . نگهداری این گیاه در خانه احساس آرامش و راحتی را به ارمغان می آورد و انرژی منفی حسادت را دور می کند .

گل یاس

گل یاس به عنوان گیاه زن و شوهر شناخته می شود ، زیرا فضای معنوی را در روابط  به وجود می آورد . توصیه می شود این گیاه را در اتاق خواب یا در محیطی که وقت بیشتری را با شریک زندگی خود می گذرانید قرار دهید . این گیاه انرژی های مثبت در زمینه تقویت روابط عاشقانه را جذب می کند .

 

yas

رزماری

رزماری گیاهی است که از دوران باستان در بسیاری از فرهنگ ها به عنوان یک گیاه دارویی مورد استفاده بوده است . این گیاه قدرت جذب عشق و شادی را دارد . توصیه می شود برای جلب وفاداری افرادی که در اطراف شما هستند این گیاه را در کیسه های پارچه ای قرار داده و در مناطق مختلف خانه بگذارید  .

نعناع

نعناع خواص دارویی بسیاری دراد که در هر زمانی مورد استفاده قرار می گیرد . نگهداری این گیاه در خانه علاوه برکمک به حفظ سلامتی ، باعث پراکندن ارتعاشات مثبت در محیط  می گردد . گفته می شود نعناع برای مبارزه با انرژی های منفی و بی خوابی موثر می باشد . همچنین به بهبود ارتباطات در منزل نیز کمک می کند .  

 

mint

آویشن

آویشن گیاهی است که از زمین های قدیم مورد استفاده بوده است . از این گیاه به عنوان گیاه  تصفیه نام برده شده که می تواند با انرژی های منفی مبارزه کند . آویشن همچنین از کابوس جلوگیری می کند و باعث افزایش اعتماد به نفس می گردد . با داشتن این گیاه در منزل خود می توانید از خانه و ساکنان آن محافظت نمایید .

گل داوودی 

گل داوودی زیبایی و احساس خوب را وارد خانه می کند . این گیاه سادی و حس خوب را گسترش می دهد و برای محیط هایی که به طور دائم دارای تنش می باشد توصیه می گردد . گل های داوودی آرامش را در زندگی به همراه می آورند .

اکالیپتوس

این گیاه قادر به مبارزه و دفع ارتعاشات منفی افراد حسود و مخرب می باشد . همچنین به عنوان یک گیاه جذب کننده رفاه شناخته می شود ، بنابراین برای منزل و محل کار توصیه می گردد . اکالیپتوس به خواب بهتر کمک می کند و محیط را از انرژی های ناراحت کننده و سرکوبگر رها می سازد .

 

okaliptuse

آلوئه ورا

این گیاه برای مبارزه با بدشانسی و ارتعاشات بد مورد استفاده قرار می گیرد و یکی از قوی ترین گیاهان شناخته شده برای مبارزه با ارتعاشات منفی است . آلوئه ورا در هرجای خانه که باشد توانایی جذب رفاه و انرژی مثبت را دارد . بسیاری از مردم بر این باورند که گیاه آلوئه ورا وقتی رشد می کند در حال جذب موفقیت است و وقتی رشد آن متوقف می گردد یا پژمرده می شود در حال دور کردن انریی منفی و محافظت از شماست .

 

منبع : steptohealth

به این پست رای بدین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.