۱۰ عامل اصلی سرطان که از مردم پنهان کرده اند !

سرطان

۱۰ عامل اصلی سرطان که از مردم پنهان کرده اند !

در این بخش ۱۰ عامل سرطان که ما هر روز در زندگی روزمره خود از آن استفاده می کنیم را به شما معرفی می کنیم  . این عوامل از مردم پنهان شده است ، چرا که صنعت داروسازی سود کلانی از این بیماری به دست می آورد  . با ما همراه باشید تا عوامل اصلی این بیماری را بشناسید .

 ۱ – هورمون های موجود در شیر و گوشت

بسیاری از حیوانات برای تولید شیر و گوشت بیشتر با هورمون های مصنوعی تغذیه می شوند . هورمون های مصنوعی می تواند باعث التهاب ، افسردگی ، سرطان و بسیاری از بیماری های دیگر شود .

۲ – ماموگرافی ، اشعه ایکس دندانپزشکی و اسکنر فرودگاه

آیا تکنسین ماموگرافی فراموش کرده قبل از ترک اتاق به شما بگوید بر روی قفسه سینه خود پوشش محافظ قرار دهید ؟ بله ، این اشعه مرگبار باعث سرطان می شود و شما برای جلوگیری از آن به این جا مراجعه کرده اید .

۳  – آلومینیوم موجود در بوگیرها و ضد عرق ها

در بسیاری از موارد سرطان پستان در قسمت زیر بغل رخ می دهد ، یعنی درست جایی که ما از اسپری و بوگیرهای حاوی آلومینیوم استفاده می کنیم . بهتر است برای این کار از بوگیرهای خانگی و طبیعی استفاده نمایید .

۴ – لوازم آرایش سمی

پوست وسیع ترین عضو بدن ماست و ما برای زیبایی از لوازم آرایشی که پر از مواد نفتی و شیمیایی است برای زیبایی آن استفاده می کنیم . این مواد سمی از طریق پوست وارد جریان خون می شود و باعث به وجود آمدن سلول های سرطانی می گردند .

۵ – سویا و ذرت GMO

در آمریکا سویا به صورت اصلاح شده ژنتیکی است و نباید از شیر سویا استفاده شود . زیرا شیر سویای GMO حاوی هماگلوتینین می باشد که باعث لخته شدن سلول های قرمز  خون می شود . همچنین سویای اصلاح شده سطح استروژن را نیز افزایش می دهد . بنابراین بهتر است از محصولات ارگانیک استفاده شود .

۶ – شیرین کننده های مصنوعی

آسپارتام یکی از اصلی ترین شیرین کننده های مصنوعی است که تقریبا در تمامی انواع آدامس ، دارو و بسیاری از غذاها یافت می شود . این ماده در روده بزرگ ساکن می گردد و باعث ایجاد سرطان می شود .

۷ – آب حاوی فلوراید

این ماده حتی با دستگاه های تصفیه آب نیز از بین نمی رود . فلوراید باعث دفع مواد معدنی بدن می گردد و این روند باعث ضعف سیستم ایمنی بدن می شود .

۸ – داروها و واکسن ها

پزشک صادقی را پیدا کنید که در مورد شیوه زندگی سالم و جلوگیری از سرطان به شما مشاوره درست دهد . از مصرف داروهایی که توسط شرکت های بزرگ دارویی تولید می شوند بپرهیزید چرا که تنها هدف این شرکت ها رسیدن به درآمد هنگفت می باشد .

۹ – مواد نگهدارنده و مواد افزودنی مصنوعی

همه این ترکیبات مصنوعی در آزمایشگاه ها تولید می شوند. نگهدارنده های به معنای واقعی کلمه سلول های سالم بدن شما را از بین برده و آن ها را تبدیل به سلول های سرطانی می کنند . به جای استفاده از انواع کنسرو ها می توانید از مواد غذایی و میوه های طبیعی ، سبزیجات ، دانه ها و حبوبات سالم استفاده نمایید .

۱۰ – انواع شامپو ، صابون و کرم ها

هرچیزی که بر روی پوست و موی خود استفاده می کنید در نهایت وارد جریان خون شما می شود  . عطر ها ، رنگ ها و دیگر مواد می توانند باعث سرطان شوند . یک ضرب المثل است که می گوید : ” هرچیزی را که نمی توانی بخوری روی پوستت قرار نده . ”  

 

به این پست رای بدین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.