نوشته‌ها

نکاتی برای داشتن خواب راحت شبانه

نکاتی برای داشتن خواب راحت شبانه

بیشتر مردم برای خواب شبانه دچار مشکل هستند . استرس ، مشکلات شخصی ، نگرانی های روزانه و تغذیه بد از علل اختلال خواب می باشند . در این بخش نکاتی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم که  به داشتن یک خواب راحت به شما کمک می کند . خواب کافی و راحت برای یک زندگی سالم و شاد ضروری است .

ادامه مطلب …

فواید برهنه خوابیدن ؟! نکات جالب درباره برهنه خوابیدن!

برهنه خوابیدن چه مزایایی دارد ؟ 

خواب یکی از مهم ترین کارهایی است که ما هرشب انجام می دهیم . نداشتن خواب کافی مشکلات جدی را برای ما ایجاد خواهد کرد . آیا شما می دانید فواید برهنه خوابیدن چیست ؟ ما در این جا ۱۰ مزیت برهنه خوابیدن را برای شما آورده ایم . با ما همراه باشید  .

ادامه مطلب …

فواید خواب – فواید داشتن یک خواب کافی – بررسی تاثیر خواب در سلامتی

فواید خواب کافی و خواب شب

تحقیقات نشان داده است بیش از ۳۰% مردم آمریکا خواب کافی ندارند و این کار باعث شده که این افراد بی حال ، فراموش کار ، همیشه به دنبال یک فنجان قهوه که باعث میشود انسان بیدار بماند و خواب کمتری داشته باشد ، تحقیقات نشان داده است افرادی که کمتر میخوابند و به میزان کافی نمیخوابند از میزان فعالت مغزی پایین تری برخوردار هستند که این یک نقیصه برای انسان است که در بلند مدت باعث میشود که این افراد بیماری های سختی بگیردند ، ما در این مطلب نمیخواهیم مشکلات کافی نبودن خواب را بگوییم بلکه برعکس میخواهیم فواید خواب خوب برای بدن انسان را برای شما شرح دهیم ، پس با ما همراه باشید تا بدانید یک خواب خوب چه اثراتی در بدن و همچنین کار و زندگی شما دارد.

ادامه مطلب …