نوشته‌ها

مکالمات صوتی و تصویری با مرورگر فایرفاکس

مکالمات صوتی و تصویری با مرورگر فایرفاکس

راه های بسیاری برای برقراری ارتباط صوتی و تصویری وجود دارد . سایت هایی هستند که ابزار رایگان برای این سرویس ها ارائه می دهند . اما برای یک تماس آسان تر فایرفاکس یک سرویس جدید با نام Firefox Hello را معرفی کرده است . شاید بپرسید تفاوت این سرویس با بقیه سرویس های تماس چیست ؟ شما برای استفاده از این سرویس نیاز به دانلود هیچ گونه ابزار اضافی ندارید . همچنین Firefox Hello یک سرویس قابل حمل است که در هرجایی که باشید برای برقراری ارتباط تنها نیاز به یکی از مرورگرهای فایرفاکس ، کروم و یا اپرا دارید .

ادامه مطلب …

آموزش انتقال اطلاعات مرورگر کروم به فایر فاکس

آموزش انتقال اطلاعات مرورگر کروم به فایر فاکس

آیا قصد دارید مرورگر خود را از کروم به فایرفاکس تغییر دهید اما نگران از دست رفتن بوک مارک ها ، کوکی ها و History  خود هستید ؟ ما در این جا به شما آموزش می دهیم که چگونه اطلاعات خود را از کروم به فایرفاکس انتقال دهید . با ما در ادامه این مطلب همراه باشید .  با آموزش انتقال اطلاعات مرورگر کروم به فایر فاکس همراه باشید.

ادامه مطلب …

فایر فاکس همزاد کاربران خود می شود !

فایر فاکس همزاد کاربران

تا بحال به این فکر کرده اید که آیا می توان در محل کار سایتها مختص به آن مکان و زمان باز شوند؟ یا وقتی به خانه می آیید فایرفاکس به سایتها در حالت سرگرمی لاگین کرده و اصطلاحا خانگی شود ؟ فایر فاکس همزاد کاربران ! این مشکل را حل کرده است.

فایرفاکس یکی از آزاردهنده ترین مشکلات موجود در فضای اینترنت را حل کرده است. شرکت سازنده ی این مرورگر، در حال تست یک ویژگی می باشد که توسط آن می توان “با زمینه های متفاوت” در اینترنت گشت و گذار کرد. 

بدین معنا که شما می توانید انتخاب کنید ،به تمام سایتهای خود به صورت کاری یا خانگی  وارد شوید. اگر شما بروس وین باشید ، قطعا نمی خواهید که تصادفا به عنوان شخصیت بتمن در توییتر پست گذارید ! 

فایر فاکس ، همزاد کاربران خود می شود !

 

تانوی ویاس، مهندس امنیت شرکت فایرفاکس در وبلاگ این شرکت این چنین می نویسد: ” همه ی ما در موقعیت های گوناگون، شخصیتهای متفاوتی را به تصویر می کشیم”.

این خصوصیت در مرورگر، ممکن است برای بعضی بیش از اندازه و بیجهت سخت و پیچیده به نظر برسد، اما در مواردی هم می تواند مفید باشد. تصور کنید یه تب از مرورگر را برای ایمیل کاری و تب دیگری را برای کارهای مربوط به خانه باز کرده باشید. یا تبهای متفاوتی برای حساب شرکای بانکی و حساب خودتان باز باشد.

ویاس، عنوان کرد که موزیلا به دقت استفاده از این ویژگی توسط کاربران را بررسی می کند.

“ما هنوز پاسخ به تمامی این سئوالات را در اختیار نداریم،اما امیدواریم با بازخوردی که از کاربران می گیریم ، بتوانیم تعدادی از این مشکلات را حل کنیم “.

درباره مقدار مصرف باتری لپ تاپ ، مطلب بررسی و مقایسه مصرف باتری مرورگرهای مختلف را مطالعه کنید ، در این مطلب. مرورگر فایرفاکس به مقدار چشمگیری بهتر عمل می کند