نوشته‌ها

۵ دلیل برای عدم ارتقا به ویندوز ۱۰

۵ دلیل برای عدم ارتقا به ویندوز ۱۰

در مطلبی که قبلا  درباره ارتقا به ویندوز ۱۰ نوشته بودیم که آپدیت رایگان ویندوز ۱۰ در تاریخ ۸ مرداد  تمام میشود ، و پس از آن پولی ، ویندوز ۱۰ امکانات بسیار خوب و ایده الی دارد که میتواند هر کاربری را جذب خود کند و تقریبا میتوان گفت که در این کار هم به میزان زیاد موفق بوده سیستم عامل جدید مایکروسافت ، حالا میخواهیم مطلبی بنویسیم که اگر شرایط زیر را دارید از ارتقا به ویندوز ۱۰ صرف نظر کنید ، یا حداقل تا قبل از رفع مشکلتان ارتقا را انجام ندهید زیرا در غیر اینصورت با مشکلات پس از ارتقا دست به گریبان خواهید شد و لذتی از این ارتقا رایگان خود نخواهید برد ، پس با ما همراه باشید تا ۵ دلیل عدم ارتقا به این سیستم عامل را برای شما بازگو کنیم.

ادامه مطلب …

,

اسکورپیو قویترین کنسول بازی در جهان

اسکورپیو قویترین کنسول بازی در جهان

پروژه اسکورپیو قویترین کنسول بازی در جهان (برج عقرب) مایکروسافت ، قرار است بسیار قدرتمندتر از Xbox one ظاهر شود. 

فیل اسپنسر، رئیس بخش Xbox مایکروسافت، به این پروژه لقب بمب بزرگ را داده و اذعان کرده است که کنسول جدید، ۴٫۵ برابر قدرتمندتر از Xbox های کنونی خواهد بود.

این غول کنسولی، به طور خاص برای بازی های ۴K و پشتیبانی از تکنولوژی high-fidelity واقعیت مجازی (hi-fi) طراحی شده است.

پروژه اسکورپین

عرضه این محصول در کریسمس سال بعد انجام خواهد شد. مایکروسافت این پروژه را این چنین توصیف می کند: “گام بعدی در ارائه ی بازی هایی فراتر از محدودیت های کنونی”.

این کنسول به صورت فشرده شده و با تکنولوژی بالا خواهد بود، نظیر پردازشگر گرافیکی ۶ ترافلاپی که توانایی رندر کردن پیکسل های فشرده نشده در فرکانس ۶۰ هرتز را دارد. و این بدان معناست که بهترین نرخ فریم، بالاترین رزولوشن و بازی ۴K را تجربه خواهید کرد .

در حقیقت، مایکروسافت بیان داشته : ” اسکورپیو ،قویترین کنسول ساخته شده توسط بشر است” و این جمله دور از باور نمی باشد.پروژه اسکورپین

اگر شما کنسول Xbox one دارید، یا اگر یک Xbox one S در آگوست خریداری کردید، خیالتان راحت است زیرا اسکورپیو از تمامی بازی ها، وسائل جانبی و سرویس هایی که تا سال ۲۰۱۷ عرضه می شود، پشتیبانی خواهد کرد.

خرید لینکدین توسط مایکروسافت به قیمت ۲۶ میلیارد دلار و حمایت بیل گیتس از این خرید

حمایت بیل گیتس از خرید لینکدین توسط مایکروسافت

بیل گیتس یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی سابق مایکروسافت ، در یک مصاحبه تلویزیونی از شبکه اجتماعی لینکدین ستایش کرد و حمایت خود را از خرید لینکدین توسط مایکروسافت اعلام کرد .

ادامه مطلب …