نوشته‌ها

عسل و جوش شیرین درمان شگفت انگیز سرطان

عسل و جوش شیرین درمان شگفت انگیز سرطان 

سرطان به عنوان یکی از کشنده ترین بیماری ها در دنیای امروز شناخته می شود . این بیماری امروزه بسیار رایج شده و زندگی بسیاری از افراد تحت تاثیر آن قرار گرفته است . باید بدانیم که سلول های سرطانی از قند تغذیه می کنند . بنابراین ما در این جا قصد داریم راهکار ساده ای را با عسل آموزش دهیم که در درمان سرطان بسیار موثر می باشد . همان طور که می دانید عسل یکی از بهترین خوراکی هایی است که خواص بسیاری برای بدن دارد . برای خواندن خواص عسل کلیک کنید .

ترکیب عسل و جوش شیرین یکی از بهترین راهکارهای طبیعی برای مقابله با سرطان است . جوش شیرین قند بدن را کاهش می دهد ، در نتیجه از رشد سلول های سرطانی جلوگیری می کند . در هنگام مقابله با سلول های سرطانی ، عسل برای حفظ سلول های سالم به کار می رود . عسل به جوش شیرین کمک می کند تا به سلول های ناسالم وارد شده و آن ها را از بین ببرد .

در این جا یک دستورالعمل خانگی برای درمان این بیماری  آموزش داده می شود .

مواد مورد نیاز :

یک قاشق غذاخوری جوش شیرین

سه قاشق غذاخوری عسل

طرز تهیه :

جوش شیرین و عسل را در ظرفی ریخته و خوب باهم مخلوط کنید . آن گاه ظرف را به مدت ۱- ۲ دقیقه بر روی حرارت ملایم قرار دهید .

نحوه استفاده

این ترکیب باید به طور منظم به مدت ۳۰ روز مورد استفاده قرار گیرد .  سعی کنید حتی یک روز هم بین آن فاصله نیفتد  . روزانه ۳ قاشق چایخوری در فواصل زمانی متفاوت مصرف نمایید . می توانید بعد از وعده های غذایی خود صبحانه ، ناهار و شام یک قاشق از این ترکیب میل نمایید . در مدت  انجام این درمان خانگی و استفاده از این ترکیب مراقب رژیم غذایی خود نیز باشید و از خوردن گوشت ، شکر و آرد سفید پرهیز نمایید .

این درمان در عین سادگی بسیار موثر می باشد . برای پی بردن به  تاثیر این ترکیب بر روی بیماری ، به صورت منظم چکاب پزشکی را انجام دهید .