نوشته‌ها

,

۱۰ میلیون دستگاه اندرویدی به بدافزار چینی HummingBad مبتلا شده اند

هکر های اندروید این بار با بدافزار HummingBad  

یک متخصص ساخت نرم افزارهای امنیتی اعلام داشته است، مجرمین اینترنتی توانسته اند با بدافزار چینی HummingBad  به چندین میلیون گوشی اندرویدی نفوذ کنند.

بر اساس اعلام شرکت Checkpoint که در زمینه ساخت نرم افزارهای امنیتی فعال است، حداقل ۱۰ میلیون دستگاه اندرویدی به بدافزاری به نام “هامینگ بد” آلوده شده اند.

شرکت چک پوینت، این بد افزار را از ماه فوریه به بعد، تحت نظر قرار داده و تحلیلی از عملکرد این نرم افزار مخرب ارائه کرده است. برای مدت چندین ماه، تعداد دستگاه های آلوده به این بدافزار ثابت بود اما این آمار ناگهان در اواسط ماه می به طور چشمگیری افزایش یافت. 

چیزی که این بدافزار را جذاب می کند، گروه هدایت کننده آن است. شرکت چک پوینت تصور می کند این گروه، جمعی از برنامه نویسان نرم افزار در شرکت اینگموب (بنگاه تبلیغاتی چند میلیون دلاری در چین) باشند.

درواقع این گوشی های اندروید آلوده، در زمان مرور صفحات اینترنتی، مورد تهاجم بد افزار هامینگ بد قرار گرفته اند. 

بدافزار چینی "هامینگبد"

شرکت چک پوینت عملکرد این بدافزار را این چنین تحلیل می کند :

“اولین اقدام این بدافزار، تلاش برای دسترسی به روت گوشی توسط نرم افزار rootkit است که با این کار نقاط آسیب پذیر گوشی نمایان می شود. اگر این عمل موفقیت آمیز باشد، حمله کنندگان تمام کنترل گوشی را به دست می گیرند، اما اگر عمل روت کردن با شکست مواجه شود، بدافزار یک پیام به روزرسانی تقلبی برای شما به نمایش میگذارد و با این کار کاربران را مجاب می کند تا به این بدافزار امکان دسترسی به سطح سیستمی گوشی را اعطا کنند”

این دسترسی برای تولید محتوای تبلیغاتی کلاهبردارانه، در نظر گرفته شده و شما را مجبور می کند تا برنامه های تبلیغاتی را دانلود کنید و یا بر روی آنها کلیک کنید .این عمل در ماه چیزی در حدود ۳۰۰ هزار دلار سود برای این شرکت به همراه دارد. 

Hacker-money-laptop-e1467723962642

اما قضیه تنها به همین تبلیغات سودآور ختم نمی شود. این گروه می تواند حق دسترسی به گوشی ها و همچنین اطلاعات کاربران را به فروش رساند. شرکت امنیتی چک پوینت تخمین می زند که بیش از ۸۵ میلیون گوشی ، برنامه های این گروه را دانلود کرده اند ، اما تعداد اندکی از این دستگاه ها حاوی نرم افزار مخرب هستند.

شرکت چک پوینت، تنها مسئول ردگیری این بدافزار نیست. سخنگوی شرکت گوگل نیز عنوان می دارد: “ما از مدت ها قبل از وجود چنین بدافزارهای پیشرفته ای آگاه بودیم و به صورت مداوم سیستم امنیتی خود را ارتقا داده ایم. ما از نصب برنامه های آلوده بر روی گوشی ها برای در امان ماندن اطلاعات کاربران جلوگیری کردیم “

جمعیت کثیری از قربانیان در هند و چین با جمعیتی به ترتیب ۱٫۶ میلیون و ۱٫۳ میلیون نفر هستند. کشورهای فیلیپین، اندونزی، و ترکیه در جایگاه بعدی لیست کشورهای آلوده قرار دارند. در کشور آمریکا، ۲۸۸۸۰۰ دستگاه آلوده وجود دارد. کشورهای انگلستان و استرالیا کمتر از ۱۰۰۰۰۰ دستگاه آلوده را در خود دارند.

این بد افزار، در سال گذشته اثرات مخرب قابل ملاحظه ای بر روی گوشی ها داشته است. اپل، که محصولاتش همیشه ضد ویروس و بدافزار به شمار می آمد نیز مورد چندین حمله از طرف سازندگان هامینگ بد واقع شده است.

مطلبی در ارتباط با هک تلگرام را مطالعه کنید.

 

هک تلگرام – همه چیز درباره هک تلگرام

هک تلگرام

این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی و جلوگیری از هک شدن اکانت شما می باشد و در صورت هر گونه سو استفاده، مسئولیت آن به عهده خود فرد می باشد.

در این مطلب قصد داریم انواع روش های هک معرفی شده را بررسی کنیم:

 

  • نرم افزار های هک تلگرام که در تبلیغات مشاهده می کنید

در حال حاضر ، هیچ نرم افزاری که بتوان بدون دسترسی به اکانت مورد نظر و گوشی فرد مورد نظر آن را هک کرد وجود ندارد، (ما تمام نرم افزار های فروشی و غیر فروشی را برای این مقاله آزمایش کردیم)

نرم افزار های مورد نظر به هیچ عنوان بدون دسترسی به گوشی مورد نظر کار نمیکنند ، و نکته جالب اینه که این موضوع در تبلیغشان اطلاع دادنه نمیشه .

و اکثر افرادی که دنبال هک تلگرام هستند نیاز به نرم افزاری دارند که بدون دسترسی به اکانت مورد نظر آن را هک کند. این کار غیر ممکن است.  و تمامی نرم افزار ها نیاز به دسترسی دارند و البته بعد از بررسی های زیادی که ما انجام دادیم هیچ کدام از این برنامه ها و نرم افزار ها کاربردی نمی باشند و نتیجه ای که نیاز دارید را بدست نمی آورید حتی با نصب برنامه روی گوشی مورد نظر. لطفا پول بابت اینکار خرج نکنید چرا که بعد از آن پشیمانی ناراحت کننده ای سراغ شما می آید .

تلگرام در سایت رسمی خود اعلام کرده، ۳۰۰ هزار دلار جایزه برای فردی که به تلگرام نفوذ کند در نظر گرفته است

telegram

اصل این مطلب را در سایت تلگرام مشاهده کنید  https://telegram.org/blog/cryptocontest

و برای هک کردن تلگرام به وسیله نرم افزار نیاز هست تا تلگرام را مرزگشایی کنند، حال تصور کنید بیشتر از ۳ سال گذشته ! و هنوز کسی نتوانسته جایزه یک میلیارد تومانی تلگرام را برنده شود ولی با علم آن نرم افزار ۷ هزار تومنی بفروشن؟!!! سعی کنید در تصمیمات خود تامل کنید. تا بعدا خود را سرزنش نکنید.

حتی در یکی از سایت های فروش برنامه هک تلگرام مشاهده کردیم در پایین صفحه نظرات خریداران بود (که همه بدون استثنا تایید کرده بودن) ، ما بعد از تست نرم افزار و عدم کارایی در قسمت نظرات اعلام کردیم که نرم افزار کار نمی کند. نه تنها نظر ما را درج نکردن بلکه حتی ایمیل ما را هم پاسخ نمیدهند.

 

 

  • هک حرفه ای تلگرام توسط هکر های متخصص

در این روش هکر و فرد متخصص ، سعی می کند گوشی فرد مورد نظر را هک کند و نه تلگرام را، سپس با دسترسی به قسمت ورودی نوشتاری گوشی، می تواند پیام های شما را تشخیص دهد.

و یا با استفاده از روش های بسیار تخصصی و با استفاده از باگ های موجود، راهی برای دست یافتن به کد تایید تلگرام پیدا میکند .

دقت کنید در این مورد، نیاز به یک هکر بسیار حرفه ای و متخصص هست که اگر دقیق تر بخوایم بگیم شاید کمتر از ۱۰ نفر در ایران قادر به همچین کاری باشند ، و فرد عادی به هیچ عنوان نمیتواند همچین کاری را انجام دهد.

اگر به هک و یادگیری روش های هک  علاقه مند هستید می توانید سری به انجمن آشیانه بزنید ، با کمی مطالعه در این انجمن متوجه خواهید شد که این مطلب در باره هک بی ربط نیست . این انجمن پاتوق حرفه ای ترین هکر های ایران می باشد و مدیران  انجمن آشیانه افرادی هستند که امنیت سایت های بانک و سایت های مهم ایران را به عهده گرفته اند.

 

 

 

 

  • استفاده از باگ موجود در SS7 برای هک تلگرام

SS7 زیرساخت ارتباطات در شبکه ارتباط جهانی می باشد که ارتباطات برنامه هایی مانند تلگرام را ممکن می کند که رفع این باگ کار ساده ای نیست و نیاز به تغییرات مهمی در زیرساخت ارتباطات بین المللی  دارد

در این زیرساخت به تازگی باگی کشف شده است که فردی به نام توماس فاکس بروستر ادعا کرده که تلگرام و واتس آپ را با استفاده از این باگ هک می کند که فیلم آن را نیز در یوتیوب منتشر کرده است

در این روش فرد مورد نظر با داشتن شماره تلفن فرد قربانی ، به اطلاعات مهمی در گوشی فرد قربانی دسترسی پیدا می کند .

در این روش هک ، با استفاده از این باگ، هکر کاری می کند که شماره تلفن برای دریافت کد تایید تغییر کند! یعنی بجای ارسال کد تایید برای قربانی ، کد تایید برای شماره تلفن هکر ارسال می شود،

البته دقت کنید، این روش به هیچ عنوان کار ساده ای نیست و هر کسی قادر به انجام آن نیست . و نیاز به علم هک و امنیت دارد.

 

 

 

 

  • ویدیو هک تلگرام

در این ویدیو توماس فاکس بروستر نمایش میدهد که چگونه کار هک تلگرام را با استفاده از این باگ انجام داده است.

 


در صورتی که اطلاعات جدیدی در ارتباط با هک تلگرام دریافت کنیم در همین مقاله اضافه خواهیم کرد.
لطفا سوالات و نظرات خود را در قسمت نظرات برای ما ارسال کنید

 

منبع : Pishnehad.net