بررسی خودرو سوپر اسپرت Ferrari F12

بررسی خودرو سوپر اسپرت Ferrari F12

بررسی خودرو سوپر اسپرت Ferrari F12

خودرو فراری F12 سریع ترین خودروی جاده ای ساخته شده توسط فرای تا به امروز است ، سریع تر از خودروی GTO5 599 ، این خودرو علاوه بر این که در یک مسیر صاف و مستقیم دارای سرعت بالایی است ، توانایی این را دارد که در مسیر های پر پیچ و خم و ناصاف هم سرعت بالایی را داشته باشد و بتواند تعادل خود را به سادگی هرچه تمام تر حفظ کند .این ماشین در کنار سوپر اسپرت بودن ماشین بسیار نرمی است و میتواند تجربه خوب رانندگی هم در سرعت های بالا و هم در سرعت پایین و رانندگی شهر را به بهترین نحوه ممکن برای شما به ارمغان بیاورد .با ما همراه باشید تا به بررسی خودروی  سوپر اسپرت Ferrari F12 ، این خودروی زیبا و دلنشین بپردازیم و همه آنچه این خودرو دارد را برای شما شرح دهیم .

رانندگی با خودرو

خودرو  سوپر اسپرت Ferrari F12 حس خوبی را حین رانندگی به شما منتقل می کند ، این خودرو با مقدار مصرف سوختی که دارد جزو خودروهای اقتصادی محسوب میگردد، این خودرو با موتور قدرتمند خود میتواند به سادگی تا سرعت ۳۴۰ کیلومتر بر ساعت برسد ، موتور این خودرو از نوع V 12 با ۶٫۳ لیتری است ، صدای این خودرو جزو زیبا ترین هاست و این خودرو همه را عاشق صدای خود میکند ، همچنین گیبرکس این ماشین به خوبی عمل میکند و لذت رانندگی با آن را ۲ چندان می کند.

شاسی این خودرو به خوبی ارتقاع یافته و تقویت شده و شباهت زیادی هم به خودروی ۵۹۹ این شرکت دارد ، تمرکز توان این خودرو بر روی تایر های جلوی ماشین است ، دقیقا مثل همه خودروهای فراری . البته قدرت این ماشین به اندازه خودو ۴۵۸ لذت بخش نیست اما ، به قدری قوی است و رانندگی لذت بخشی دارد که قطعا شما را راضی خواهد کرد.

این خودرو با تولید ۷۲۰ اسب بخار یکی از قدرتمند ترین خودروهای دسته سوپر اسپرت است ، قدرت موتور این خودرو به حدی بالاست که سرعت ۰ تا ۱۰۰ این خودرو فقط ۳٫۱ ثانیه طول می کشد و همپنین به سرعت ۲۰۰ کیلومتر در ۸٫۵ ثانیه می رسد.

درون کابین خودرو Ferrari F12

سیستم فرمان این خودرو بسیار شبیه به خودروی فراری FF می باشد ، با این حال حین رانندگی با این خودرو شما نهایت لذت را خواهید برد و به علت داشت سیستم فنر بندی قوی ، شما خیلی کم تکانهای دست انداز ها را حس خواهید کرد ، صندلی های این خودرو بیشتر به صندهای اسپرت شبیه هستند تا ماشین های شهری ، به همین دلیل شما در سرعت های بالا نیز راحتی خود را از دست نخواهید داد و خواهید توانست به رانندگی خود با کمال آرامش ادامه دهید .

فضای صندلی های این خودرو با اینکه کمی تنگ تر از دیگر خودروهای این شرکت است ، با این حال صندلی های این خودرو فضای خوب و مناسبی به شما میدهد و شما میتوانید به راحتی بر روی صندلی های این خود رو برای ساعتها رانندگی بنشینید و خیلی کمتر از دیگر خودرو ها اذیت شوید.

ارزش خرید و نگه داری

درون و بیرون این خودرو و همچنین قدرت موتور و کیفیت بدنه این خودرا شما را راضی میکند تا بابت هر سنتی که برای این خودروی ۳۱۵ هزار دلاری میپردازید خوشحال باشید ، همچنین این خودرو دارای یک ضمانت نامه بسیار خوب است که شما میتوانید بدون محدودیت مسافت به گردش بپردازید و با این حال تا ۷ سال تمام خدمات پشتیبانی را شرکت فراری ببرای شما انجام میدهد ، که این یکی از بهترین برتری های این خودرو نسبت به دیگر خوردو های همرده خود می باشد .

همچنین این خودرو با مصرف سوخت اقتصادی میتواند به میزان زیادی از مخارج اضافی بکاهد و نسبت به دیگر ماشین های همرده هزینه های جانبی کمتری بر شما تحمیل کند .
از دیگر مزایای این خودرو میتوان به میزان کم آلایندگی اشاره کرد ، این خودرو در هر کیلومتر فقط ۳۵۰ گرم Co2 تولید میکند که برای خودرویی با توان موتور ۷۲۰ اسب بخار مقدار بسیار پایینی حساب می شود و جزو ماشین هایی است که آلایندگی پایینی دارند ، در صورتی که بین خودرو های همرده و این ماشین دو دل هستید پیشنهاد ما قطعا خودروی فراری F12 خواهد بود و مطمعن باشید از این خرید هیچوقت پشیمان نخواهید شد .

در پایین نیز میتوانید گالری تصاویر خودروی  سوپر اسپرت Ferrari F12 را مشاهده فرمایید

 

به این پست رای بدین
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.